Zrzucić kilogramy, dieta i treningi?? - Siłownia 24
Kulturystyka i Siłownia - Trening, Dieta, Sterydy, Fitness, StrongMan !

Strona Główna · Forum Kulturystyka · Szukaj · Zbiór Artykułów · Kontakt Listopad 19 2017 04:06:55

Czy wiesz że... Ludzkie ciało ma ponad 600 mięœni, które zawierają ponad 6 mld włókien mięśniowych. Każde włókno jest tak silne, ze może podtrzymać ciężar przewyższający je wagą 1000 razy.

Suplementy i odżywki dla sportowców i kulturystów - SportoweSuple

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
Domazer

Punktacja:
Ogólne: 974
Bonusy: 0
Kary: 0

2) pudzian02 (650 pkt.)
3) Ziom16 (648 pkt.)
4) terrorsiejem (612 pkt.)
5) Mod24 (583 pkt.)
6) winters (458 pkt.)

Ankieta Siłownia 24
W jakiej dyscyplinie wolisz M.Pudzianowskiego ?

StrongMan

MMA

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama
Statystyki Siłownia24

Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych: 404
Najnowszy User: LukiQ
Zobacz Temat
Siłownia 24 | Kulturystyka i Fitness | Trening dla początkujących
Autor
ktoselk
Użytkownik

Dodane dnia 25-06-2010 19:11
Witam, mam 185 cm wzrostu i ok. 96 kg wagi. Brzuch na wierzchu niestety nie jest miłym widokiem. Zamierzam coś z tym zrobić. Chcę biegać codziennie i ćwiczyć na siłowni. Jednak pytania są następujące: jak mam ułożyć sobię dietę oraz jakie treningi mam wybrać? Czy kreatyna będzie do tego potrzebna?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
garbar89
Użytkownik

Dodane dnia 30-06-2010 09:14
Wybierz trening siłowy i kreatyne do niego jak najbardziej mozesz brac bo daje ona głownie siłe a gdy bedziesz an diecie np abs (znajdz ja sobie w internecie jest dobrze opisana) dostarczysz dodatkowej energi, najlepoej biegaj interwałami ale pamietaj ze po trenieng siłowy i interwałowy nie powinny byc w tym samym dniu jak nie chcesz starci miesni to bcaa mozesz jeszcze brac i glutaminesmiley

...badź bliski dla bliskich...
10001337 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
Lipton
Użytkownik

Dodane dnia 13-07-2010 20:44
grabar89
CO ty człowieku wygadujesz?Niby dlaczego trening i interwały nie mogą być w tym samym dniu?!?!A w przygatowaniu do zawodów?Nie ,miżna robic skad ty te info wytzasnołeś>Tak kreatyna na rzeźbie życzę miłego załamania po nabraniu wody i brkó zauwarzalnych efektów i co za tym pojdzie demotywacji!
ktoselk podaj mi ile chcesz mniej wiecej zrzucic i ile pieniedzy ,mozesz wydać na na suplementacje itd.Oczywiscie mogęci wyszstko ułożyć jeśli będziesz chciałsmiley

Życie zaczyna się po 50-tce,w bicepsie smiley
6390592 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
zabek9157
Użytkownik

Dodane dnia 02-08-2010 11:04
Jeżeli chodzi o spalenie tanki tłuszczowej to polecam HMB oraz robienie brzuszków i bieganie dobrze wybrałeś bieganie jest dobre na spalanie tanki tłuszczowej jeżeli chodzi o brzuch to rób 4 serie po 20 powtórzeń

Pozdrawiam Ząbek

Michał Ząbkiewicz
11546410 Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum: